Warsztaty motywujące – TOżSAMość arTYsty

Rozwijaj się w trzech sferach:

Dostępne moduły warsztatów:

1. Jak spełniać swe artystyczne marzenia?

2. Jak skutecznie ćwiczyć?

3. Jak uwierzyć w swoje możliwości i pokonać tremę?

4. Jak budować swoją markę osobistą / artystyczną?

5. Jak zarządzać zespołem, aby chciał Cię słuchać?

Idea warsztatów TOżSAMość arTYsty

Ideą programu jest wsparcie artystów
w realizacji ich artystycznych przedsięwzięć,
poprzez dostarczenie im merytorycznej,
coachingowej i mentoringowej wiedzy
dotyczącej świadomej organizacji czasu,
skutecznego ćwiczenia,
odważnego wyznaczania celów zawodowych,
walki z tremą,
budowania własnej marki,
organizacji koncertów,
poruszania się w przestrzeni MS,
zdrowego i szczęśliwego funkcjonowania
w artystycznych strukturach
oraz odważnego podejmowania kroków
w kierunku wyłamania się z zadań,
które od lat oddalają nas od spełnienia marzeń.

Zajęcia prowadzone są w sposób twórczy,
ale i konkretny, w oparciu
o partnerską relację między
mentorem / coachem – Anną Wandtke i uczestnikiem warsztatów
(studentem, uczniem, absolwentem).
Podstawowym założeniem jest
odkrywanie potencjału klienta
oraz odnalezienie, wskazanie jego wartości,
możliwości, talentów, predyspozycj i celów zawodowych.

Dla kogo są te warsztaty?

Jesteś absolwentem, studentem lub uczniem uczelni wyższej lub szkoły artystycznej


jednak mimo wielu dowodów na to, że masz w sobie ogromny potencjał, umiejętności – nadal nie wierzysz w swoje możliwości,
a wychodząc na scenę nie udaje Ci zaprezentować się tak, jak mógłbyś.
Uważasz, że jest wielu innych muzyków, lepszych od Ciebie i nie zasługujesz na odważne sięganie po swoje marzenia.

Spędzasz instrumentem wiele godzin dziennie,

ale nie udaje Ci się osiągnąć celów, które sobie wyznaczasz.
Masz kłopot ze świadomym zarządzaniem czasem, skutecznym ćwiczeniem.
Przy pierwszym upadku – rezygnujesz.
Cel, który był twoim realnym marzeniem staje się mglistym snem.
W efekcie, twoja podróż kończy się w połowie drogi do celu.

Masz już jasno określoną wizję swojej marki,

ale nie wiesz, jak skutecznie przedstawić ją światu. Jak zabrać się za organizację koncertów, jak stworzyć idealne portfolio, jak proponować swoje artystyczne usługi, jak je wyceniać.

Jak zgłosić się na warsztaty lub sprowadzić je do swojej instytucji / szkoły?

Napisz maila pod adres:
wandtkeanna@post.pl
Zadzwoń pod nr:
608317511

Indywidualne terminy warsztatów – do uzgodnienia.

Jest możliwość kursu w wersji on-line lub na żywo.

Istnieje możliwość zamówienia jednego warsztatu, kilku lub całego programu.

Warsztaty mogą być grupowe i indywidualne.

Cennik:

Ceny warsztatów są zależne od wielu czynników tj. opcja modułu warsztatów, warsztaty indywidualne lub grupowe.
W sprawie kosztów proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Co zyskasz dzięki udziałowi w warsztatach
TOżSAMość arTYsty?

Określisz jasno swoje artystyczne, zawodowe marzenia oraz nauczysz się przeobrażać je w realne plany. Dzięki pomocnym narzędziom nauczysz się wyznaczać cele artystyczne i dowiesz się jak konsekwentnie i skutecznie do nich dążyć. Dowiesz się jakie są najczęstsze przyczyny Twych ewentualnych niepowodzeń i nauczysz się jak ich uniknąć w przyszłości. Poznasz motywujące wskazówki, jak osiągnąć sukces w wybranej przez Ciebie dziedzinie.

Dowiesz się czym jest marka artysty i w jaki sposób należy ją budować. Określisz czym dla Ciebie jest jakość w świecie artystycznym oraz co wyróżnia Twoje artystyczne usługi spośród innych konkurentów. Zdefiniujesz swojego ulubionego klienta oraz grupy docelowe. Stworzysz swoje nowoczesne portfolio, zawierające treści: audio, mp4, youtube oraz imponującą ofertę swoich produktów.

Poznasz swoje mocne i słabe strony, zdefiniujesz, które z nich wpływają na Twój sukces, a które go hamują. Dowiesz się co wpływa na poczucie własnej wartości oraz na wiarę w swoje możliwości. Uczestnictwo w kursie sprawi, że będziesz absolutnie świadom swych zawodowych atrybutów, swoich zalet, talentów i predyspozycji i wartości, dzięki czemu pokonasz strach, tremę, która do dziś towarzyszyła Ci w twórczym działaniu, odbierając pełnię radości z tego co robisz i tego, co jednocześnie jest Twoją pasją.

Poznasz wszystkie etapy dotyczące organizacji przedsięwzięć artystycznych. Ułożysz plan działania, będący wynikiem Twych artystycznych marzeń, oparty na Twych wartościach, predyspozycjach i priorytetach.
Stworzysz kilka programów koncertowych dostosowanych do odpowiedniej grupy docelowej.
Dowiesz się, jak wyceniać swoje usługi.

Wykładowca kursu – dr hab. Anna Wandtke,
prof. Akademii Muzycznej im. ś Moniuszki w Gdańsku

Anna Wandtke – wybitna skrzypaczka, wykładowca Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.W 2018 roku uzyskała tytuł doktora habilitowanego w Akademii Muzycznej w Gdańsku, gdzie jako adiunkt prowadzi swoją klasę skrzypiec. Jest absolwentką Akadmii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku (klasa prof. Krystyny Jureckiej) oraz Hochschule Fur Musik w Mannheim (klasa prof. Waleriego Gradowa). 

Jako solistka występowała z wieloma orkiestrami w kraju i zagranicą (Sinfonia Varsovia, OrkiestraKameralna AUKSO w Tychach, Elbląska Orkiestra Kameralna, Sinfonia Iuventus, Polska Orkiestra Kameralna, Filharmonia Bałtycka w Gdańsku, Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie, Opera Narodowa w Warszawie, Filharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, Orkiestra Symfoniczna w Płocku, Filharmonia Gorzowska, Sinfonietta Cracovia, Filharmonia Kaliska itp). Koncertuje grając recitale na całym świecie. 

Jako muzyk – kameralista, współpracowała z SWR Rundfunkorchester Kaiserslautern, gdzie nagrywała dla niemieckiej rozgłośni radiowej SWR 2. Była członkiem Międzynarodowej UBS Verbier Festival Orchestra, pod dyrekcją James’a Levine’a, gdzie współpracowała z takimi artystami jak: James Levine, Kurt Masur, Paavo Jarvi, Chick Corea, Gidon Kremer, Vadim Repin, Mscislaw Rostropowicz, Evgeny Kissin, Maxim Vengerov, Nigel Kennedy oraz innymi, którzy związani są z wytwórnią płytową „Deutsche Gramophon”, a której szef – Martin Engstroem jest naczelnym dyrektorem Verbier Festival.

Była również członkiem międzynarodowej orkiestry kameralnej Maxima Vengerova. Zespół ten współpracował z wytwórnią EMI. Efektem tej współpracy jest płyta z koncertami skrzypcowymi Wolfganga Amadeusza Mozarta. Anna Wandtke jest członkiem Ensemble de Narol Tytusa Wojnowicza. Jest współzałożycielką oraz członkiem zespołu The New Art Ensemble, który w przeciągu kilkuletniej działalności dał się poznać publiczności większości filharmonii w Polsce i otrzymuje największe uznanie podczas muzycznych festiwali w kraju i za granicą.

Anna Wandtke to skrzypaczka, o niezwykle wyrazistej osobowości muzycznej. Jej grę charakteryzuje ogromna wrażliwość muzyczna, głęboka ekspresja wyrazu. Dzięki wyjątkowemu podejściu do brzmienia insrumentu oraz błyskotliwej, wirtuozowskiej technice Artystka z imponującą swobodą realizuje idee muzyczne, prowadząc słuchacza poprzez płynną narrację muzyczną w świat wyjątkowych dźwięków z kręgu nie tylko muzyki klasycznej, ale i nierzadko fuzji  z jazzem, flamenco, muzyką world.

Jest laureatką licznych konkursów skrzypcowych oraz kameralnych w kraju i za granicą. Była stypendystką Ministra Kultury oraz Prezydenta Miasta Gdańska. Kilkukrotnie nominowana do Nagród „Czerwonej Róży”. Laureatka Nagrody dla Młodych Twórców w Gdańsku, Stypendystka „DAAD” w Niemczech. 

Skrzypaczka udziela się również, jako pedagog podczas warsztatów, kursów muzycznych w całej Polsce poza granicami. 

Anna Wandtke zapraszana jest członkostwa w jury konkursów skrzypcowych, kameralnych, a w tym roku również lutniczych. 

Wydała kilka płyt: „VIOLIN SOUL” (DUX), w której gościnnie wystąpił sam Roby Lakatos – wybitny wirtuoz skrzypiec, „WANDTKE PLAYS POLISH” (REQUIEM RECORDS), AVARP PROLOGUE (DUX), POLDOWSKI CREATIONS (DUX)

Artystka jest wykładowcą Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jej uczniowie oraz studenci zdobywają liczne nagrody na czołowych konkursach krajowych i międzynarodowych. 

Działalność pedagogiczna Anny Wandtke opiera się nie tylko na lekcjach indywidualnych – student / nauczyciel, ale i na edukacji interdyscyplinarnej. Artystka zaprasza studentów swojej klasy do cyklicznych zajęć „Czas na sztukę – Time For Art”, podczas których w ramach danej epoki, studenci wspólne z Anną Wandtke słuchają muzyki, oglądają i komentują sztukę malarstwa, architektury, czytają, analizują literaturę oraz rozmawiają o stylistyce kompozytorskiej. Niewątpliwą wartością tych spotkań jest twórcza inspiracja i motywacja studentów, pozytywnie wpływająca na holistyczne, wielowarstwowe postrzeganie przez nich muzyki, stylu, epoki. Poza tym, w ramach „Time For Art”, prowadzonych przez Annę Wandtke, jej studenci uczestniczą w indywidualnych i grupowych wykładach oraz praktycznych ćwiczeniach dotyczących rozwoju zawodowego, walki z tremą, planowania drogi artystycznej, wyznaczania celu zawodowego i budowania marki artysty. Sama Anna Wandtke twierdzi, iż to studenci są jej motorem do działania i od nich czerpie inspiracje do twórczych i kreatywnych pomysłów muzycznej edukacji. 

Jako muzyk, prowadzi bardzo aktywna działalność kulturalną, biorąc udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych w kraju i za granicą.  Artystka jest założycielką   i prezesem Stowarzyszenia Humana Ars Musica. Jest dyrektorem artystycznym Innowacyjnych Warsztatów Muzycznych „Art&Business Concept”, które jako jedne warsztaty na rynku polskim łączą w sobie kurs gry na instrumentach, koncerty, wykłady z intensywnym kursem planowania swojej drogi artystycznej, walki z tremą, przedsiębiorczości w kulturze. Anna Wandtke jest współorganizatorem Festiwalu „Piękny brzeg sztuki” w Warszawie. www.jolibordfestival.pl 

Największym sukcesem Anny Wandtke (jak sama twierdzi) są jej dzieci. Artystka jest mamą trójki dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.