Violin Masterclass – kurs skrzypcowy

IDEA

Ideą programu Masterclass on-line z Anną Wandtke jest intensywna inspiracja młodzieży w obszarach gry skrzypcowej, ale i przestrzeniach sztuki szeroko pojętej. Program i sposób przekazu dostosowywany jest do wieku i potrzeb uczestnika masterclass, dzięki czemu każdy uczestnik kończy kurs z nowymi artystycznymi zasobami.
Zajęcia z dr hab. Anną Wandtke obejmują wiedzę czysto skrzypcową, muzyczną interpretacyjną, ale i dotyczącą świadomego ćwiczenia, planowania czasu ćwiczenia, tworzenia bazy ćwiczeń, dostosowanych do indywidualnych potrzeb uczestnika kursu.

CO WYRÓŻNIA TEN KURS SKRZYPCOWY SPOŚRÓD INNYCH?

Masterclass on-line z dr hab. Anną Wandtke to uniwersalny program edukacyjny, który pozwala na intensywne, esencjonalne przyswojenie wiedzy muzycznej, skrzypcowej, muzycznej, inspirację sztuką szeroko pojętą w wygodny, dostępny z każdego miejsca sposób (drogą on-line).
Dzięki tej metodzie z kursu mogą skorzystać skrzypkowie z Polski i ze świata, nie ponosząc dodatkowych kosztów podróży, czy zakwaterowania.

Dodatkową korzyścią wynikającą z tego rodzaju nauczania jest dogodność terminowa planowanych lekcji. W kursie można uczestniczyć podczas roku akademickiego, szkolnego, wakacji, nie tracąc jednocześnie zajęć akademickich, szkolnych, koncertowych innych zawodowych.
Jedyne potrzebne narzędzia, to: instrument, komputer / telefon z dobrym mikrofonem i wi-fi. Platformy, którymi się posługujemy to:
Zoom, Skype, Messenger, Facetime.

CO OTRZYMASZ?

Program Violin Masterclass on-line obejmuje 8 godzin lekcji

Do wyboru jest kurs miesięczny lub dwumiesięczny:
8 lekcji w jednym miesiącu (dwie lekcje tygodnowo), terminy do uzgodnienia z dr hab. Anną Wandtke
lub
8 lekcji na przestrzeni dwóch miesięcy (jedna lekcja tygodniowo), terminy do uzgodnienia z dr hab. Anną Wandtke.

Otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące postawy, aparatu gry, jakości, brzmienia, techniki skrzypcowej, środków wykonawczych, interpretacji, wiedzy o sztuce, wiary w swoje możliwości, skutecznego ćwiczenia, świadomego zarządzania czasem.

Zaoszczędzisz mnóstwo czasu oraz kosztów, nie musząc inwestować w dojazdy, podróże, zakwaterowanie, wyżywienie, za które musisz płacić podczas letnich kursów muzycznych. Lekcje odbywają się w kilkudniowych odstępach czasowych, dzięki czemu możesz świadomie i regularnie przygotowywać się do następnego spotkania.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Zgłoś chęć uczestnictwa, przesyłając dane:
Imię, nazwisko, wiek, wykształcenie, nauczyciela – jeśli wciąż się uczysz, szkołę, akademię – jeśli wciąż się uczysz, program, nad którym chcesz pracować podczas kursu.
Powyższe informacje prześlij na adres: wandtkeanna@post.pl

KOSZT

Informacje o kosztach uzyskasz po wysłaniu zgłoszenia na adres: wandtkeanna@post.pl

Do zobaczenia 🙂 – dr hab. Anna Wandtke

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.